Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu: Dwugłos na ważny temat. Tym razem rozmawiać będziemy na temat: "Duety w literaturze" a goścmi spotkania będą uczestnicy Toastmasters. Toastmasters International to mistrzowie toastów, którzy istnieją na świecie od ponad 90ciu lat. Spotkanie będzie okazją, by zdobyć wiedzę jak mówić publicznie! Swoją wiedzą na ten temat podzielą się z nami:

Leszek Hryczuk - inżynier specjalizacji klimatyzacja-wentylacja. W Toastmasters od blisko 4 lat, w tym czasie wygłosił ponad 40 mów. Uczestnik i medalista licznych ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów mów przygotowanych. Znany z zaskakujących pomysłów na mowy i niekonwencjonalnego poczucia humoru.

Tomasz Wojewoda - student budownictwa na Politechnice Warszawskiej. W Toastmasters od kilku miesięcy. W tym czasie zdążył zadebiutować na scenie, z miejsca imponując publiczności opanowaniem i dystansem do siebie.

Zapraszamy juz w najbliższy poniedziałek do sali konferencyjnej Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy - Biblioteki Głównej Województwa Mazowieckiego, godz. 18.30,

Wstęp wolny

Szukaj na stronie