Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy - Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego zaprasza na promocję książki dr hab. Janusza Grabowskiego „Dynastia Piastów mazowieckich. Studia nad dziejami politycznymi Mazowsza, intytulacją i genealogią książąt”. Spotkanie odbędzie 29 listopada 2013 r. o godz. 14.00 w Loży Masońskiej Pałacu pod Blachą w ramach Targów Książki Historycznej. W tym roku Biblioteka na Koszykowej po raz kolejny bierze udział w Targach Książki Historycznej. Tym razem nasze wydawnictwa będzie można znaleźć na zbiorczym stanowisku Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w części Salonu Bibliotek.

Targi Książki Historycznej to cykliczne wydarzenie odbywające się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Towarzyszą mu liczne imprezy, spotkania autorskie, promocje książek oraz pokazy filmów fabularnych i dokumentalnych. Dzięki bogatemu programowi imprez towarzyszących cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób, pasjonujących się historią, a tym samym spełniony zostaje głównym cel jej istnienia jakim jest popularyzacja literatury historycznej. Z każdym rokiem formuła Targów Książki Historycznej się rozwija, oprócz wydawców książki historycznej, na Targach można teraz odwiedzić również Salon Muzeów czy Salon Bibliotek. Targi są nie tylko wydarzeniem kulturalnym, ale także miejscem spotkań z wydawcami, wymiany doświadczeń i korzystnych zakupów. Wstęp na Targi i wszystkie imprezy jest całkowicie bezpłatny.

W 2013 roku Targi Książki Historycznej odbędą się w dniach 28 listopada - 1 grudnia. Jak co roku, w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

Zapraszamy!

Szukaj na stronie