Godziny otwarcia

 

Szczegółowe

godziny

otwarcia

Więcej

 

 

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu

ZAGADANI – ZASŁUCHANI

Naszym gościem będzie

 

PIOTR GĄSOWSKI

 UWAGA ZMIANA DATY

poniedziałek 27 maja o g. 18.00

sala konferencyjna w gmachu im. St. Kierbedziów

 

Piotr Gąsowski, wspaniały aktor i człowiek o wielu zainteresowaniach, z właściwym sobie poczuciem humoru, opowie o swojej autobiograficznej książce pt. "Co mi w życiu nie wyszło?", która jest zbiorem historii i anegdot z życia Autora.

 

Największą zaletą pisania tej książki jest fakt, że mogę surfować dowolnie po emocjach i nastrojach. Że czuję się młodszy. Że znowu stają mi przed oczami obrazy, które chwilowo zapomniałem. Sytuacje, które mnie zmieniły w jakiś sposób lub czegoś nauczyły oraz, co najważniejsze, ludzie, którzy nie występują w moim codziennym życiu, a którzy zapisali się bardzo mocno w moim bardzo osobistym „filmie”.

 

ekrany zz Gs 2

 

Piotr Gąsowski - aktor, artysta kabaretowy, showman, prezenter telewizyjny i autor książki pt. "Co mi w życiu nie wyszło?". Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie /1986/. Współpracował i współpracuje z warszawskimi teatrami: Teatr Komedia, Teatr Nowy, Teatr Syrena, Teatr Capitol, Teatr Kwadrat i Teatr 6. Piętro. Jest wspaniałą osobowością telewizyjną, prowadzącą wielkie show telewizyjne jak Taniec z Gwiazdami i Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Od 30 lat wraz z Hanną Śleszyńską, Robertem Rozmusem i Wojciechem Kaletą występuje w formacji kabaretowo-wokalnej Tercet czyli Kwartet. Zagrali wspólnie setki koncertów w Polsce i  zagranicą: USA, Kanada, Australia, Niemcy, Austria i Wielka Brytania.W trakcie spotkania będzie możliwość zakupu książki oraz szansa na dedykację i zdjęcie z Gościem.

 

Prowadzenie: Natalia Pietkiewicz-Szwarc.

 

Wstęp wolny.

 

Zapraszamy do obejrzenia nagrania: